Babolat Air Veron
Babolat Air Veron
Babolat Air Veron
Babolat Air Veron
Babolat Air Veron
Babolat Air Veron

Babolat Air Veron

rakieta do padla | 150121

689.00zł -40% Wyprzedaż SCD ? 1149.00zł

Inne kolory

Babolat Air Veron

Specyfikacja produktu

  • Waga rakiety [g]: 355
  • Pokrowiec: brak
Pełna specyfikacja

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Opis produktu

Wszyscy chcemy zdobywać punkty… Wszyscy jesteśmy STRIKERAMI!

Analizując grę w padla, Babolat zidentyfikował różne profile graczy. Wśród nich AIR STRIKER: jest super dynamiczny, wykorzysta każdą okazję, aby pójść do siatki i wykorzysta swoją szybkość do wytworzenia siły uderzenia.

Aby wyrazić to, co najlepsze w jego grze, stwortzono rakietę Air Veron, która zapewnia dynamiczną moc z ekstremalną manewrowością.

DYNAMIKA
Chcesz grać rakietą karbonową, ale zawsze czujesz, że jest zbyt sztywna? Nie możesz zoptymalizować eksplozywności karbonu? Aby Ci pomóc, stworzono tę rakietę z unikalną technologią CARBON FLEX. Wypróbuj ją, a odkryjesz zupełnie nowe uczucie zwane dynamiczną mocą. Teraz i Ty masz dostęp do mocy karbonu.

PRECYZJA
STRIKER TECHNICZNY nie może zwalniać ręki podczas ataku. By w ten sposób wygrywać, uderzenia muszą być bardzo dokładne. Dzięki systemowi otworów dostosowanych do kształtu rakiety, z chirurgiczną precyzją pokonasz każdego przeciwnika!

KOMFORT
Padel to przede wszystkim gra, w którą powinieneś móc grać bez żadnych obaw. Sztywność rakiety może powodować dyskomfort dla ręki niektórych graczy. Dlatego  zespół badawczo-rozwojowy Babolat skupił się na zmniejszeniu ryzyka urazów i opracował nową technologię. System VIBRABSORB Powered by SMAC jest wykonany z elastomeru zintegrowanego z konstrukcją rakiety. Graj bezpieczniej i z większym komfortem podczas każdego uderzenia!

Specyfikacja techniczna Babolat Air Veron

Waga rakiety [g]: 355
Długość rakiety [mm]: 455
Kształt główki: okrągły - precyzja
Pokrowiec: brak

Opinie o produkcieTen produkt nie ma jeszcze wystawionych oponii

2024-04-18 - to możesz być Ty!

Bądź pierwszym, który wystawi opinię o tym produkcie.

0
0
0
0
0

Negocjuj cenę

negotiateImg01

Inne od Babolat