Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Babolat Counter Veron 2021

rakieta do padla | 150090 357

-15%promocja

Babolat Counter Veron 2021Babolat Counter Veron 2021Babolat Counter Veron 2021Babolat Counter Veron 2021Babolat Counter Veron 2021

679.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

799.00zł

Babolat Counter Veron 2022

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

 • Waga rakiety [g]: 365
 • Długość rakiety [mm]: 455
 • Kształt główki: okrągły - precyzja
 • Pokrowiec: brak

Zobacz również

Opis

Babolat Counter Veron to zaawansowana technologicznie rakieta do padla, która daje tolerancję potrzebną do przetrwania naporu przeciwnika i dynamiczną siłę, by skończyć punkt, gdy nadarzy się idealna okazja

Wszyscy chcemy zdobywać punkty… Wszyscy jesteśmy STRIKERAMI!

Nasza obserwacja gry i zawodników pomogła nam zidentyfikować różne profile zawodników. Jeden z nich to COUNTER STRIKER (zawodnik kontratakujący), cierpliwie przebijający wszystkie piłki czekając na idealną piłkę do zaatakowania.

Counter Veron został zaprojektowany, aby zapewnić tolerancję potrzebną do wytrzymania uderzeń przeciwnika przy jednoczesnej dynamicznej mocy, aby zakończyć punkt.

Bądź COUNTER STRIKEREM i zamęcz przeciwników, aby ich ostatecznie "dobić" po długiej wymianie!

Eksplozywna siłą
Chcesz grać rakietą karbonową, ale zawsze czujesz, że jest zbyt sztywna? Nie możesz zoptymalizować eksplozywności karbonu? Rakieta z unikalną technologią CARBON FLEX. Wypróbuj ją, a odkryjesz zupełnie nowe uczucie zwane dynamiczną mocą. Teraz i Ty masz dostęp do mocy karbonu.

Precyzja
STRIKER TECHNICZNY nie może zwalniać ręki podczas ataku. By w ten sposób wygrywać , uderzenia muszą być bardzo dokładne. Dzięki systemowi otworów dostosowanych do kształtu rakiety, z chirurgiczną precyzją pokonasz każdego przeciwnika!

Komfort
Padel to przede wszystkim gra, w którą powinieneś móc grać bez żadnych obaw. Stywność rakiety może powodować dyskomfort dla ręki niektórych graczy. System VIBRABSORB Powered by SMAC jest wykonany z elastomeru zintegrowanego z konstrukcją rakiety. Graj bezpieczniej i z większym komfortem podczas każdego uderzenia!

 • Waga: 365 gramów
 • Wyważenie: 270 mm
 • Długość ramy: 455 mm
 • Materiał/konstrukcja: Włókno węglowe
 • Pokrowiec: Brak
 • Profil ramy: 38 mm
 • Technologie: Carbon Flex, 3D Spin+, Holes Pattern System

CARBON FLEX - Splot dwóch różnych materiałów na powierzchni rakiety wzmacnia ich zalety: wybuchowa moc węgla w połączeniu z lekkością włókna szklanego tworzy elastyczną powierzchnię, która daje dynamiczną moc.

3D SPIN+ - Wypukłe wzory na powierzchni rakiety w połączeniu z szorstkim wykończeniem pozwalają uderzać z większą rotacją i kontrolą.
 
HOLES PATTERN SYSTEM - Zoptymalizowany rozkład i rozmiar otworów specyficznych dla każdego kształtu rakiety optymalizuje transfer siły podczas uderzenia i zwiększa precyzję każdego z nich.

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

Inne od Babolat

479.00zł   629.00zł

1149.00zł   1539.00zł

389.00zł

499.00zł   599.00zł

349.00zł

349.00zł   459.00zł