Babolat Counter Veron 2022
Babolat Counter Veron 2022
Babolat Counter Veron 2022
Babolat Counter Veron 2022
Babolat Counter Veron 2022

Babolat Counter Veron 2022

| 1501060

649.00zł -40% Wyprzedaż SCD ? 1079.00zł

Specyfikacja produktu

  • Waga rakiety [g]: 365
  • Pokrowiec: brak
Pełna specyfikacja

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Opis produktu

Babolat Counter Veron to zaawansowana technologicznie rakieta do padla, która daje tolerancję potrzebną do przetrwania naporu przeciwnika i dynamiczną siłę, by skończyć punkt, gdy nadarzy się idealna okazja

Wszyscy chcemy zdobywać punkty… Wszyscy jesteśmy STRIKERAMI!

Nasza obserwacja gry i zawodników pomogła nam zidentyfikować różne profile zawodników. Jeden z nich to COUNTER STRIKER (zawodnik kontratakujący), cierpliwie przebijający wszystkie piłki czekając na idealną piłkę do zaatakowania.

Counter Veron został zaprojektowany, aby zapewnić tolerancję potrzebną do wytrzymania uderzeń przeciwnika przy jednoczesnej dynamicznej mocy, aby zakończyć punkt.

Bądź COUNTER STRIKEREM i zamęcz przeciwników, aby ich ostatecznie "dobić" po długiej wymianie!

Eksplozywna siłą
Chcesz grać rakietą karbonową, ale zawsze czujesz, że jest zbyt sztywna? Nie możesz zoptymalizować eksplozywności karbonu? Rakieta z unikalną technologią CARBON FLEX. Wypróbuj ją, a odkryjesz zupełnie nowe uczucie zwane dynamiczną mocą. Teraz i Ty masz dostęp do mocy karbonu.

Precyzja
STRIKER TECHNICZNY nie może zwalniać ręki podczas ataku. By w ten sposób wygrywać , uderzenia muszą być bardzo dokładne. Dzięki systemowi otworów dostosowanych do kształtu rakiety, z chirurgiczną precyzją pokonasz każdego przeciwnika!

Komfort
Padel to przede wszystkim gra, w którą powinieneś móc grać bez żadnych obaw. Stywność rakiety może powodować dyskomfort dla ręki niektórych graczy. System VIBRABSORB Powered by SMAC jest wykonany z elastomeru zintegrowanego z konstrukcją rakiety. Graj bezpieczniej i z większym komfortem podczas każdego uderzenia!

  • Waga: 365 gramów
  • Wyważenie: 270 mm
  • Długość ramy: 455 mm
  • Materiał/konstrukcja: Włókno węglowe
  • Pokrowiec: Brak
  • Profil ramy: 38 mm
  • Technologie: Carbon Flex, 3D Spin+, Holes Pattern System

CARBON FLEX - Splot dwóch różnych materiałów na powierzchni rakiety wzmacnia ich zalety: wybuchowa moc węgla w połączeniu z lekkością włókna szklanego tworzy elastyczną powierzchnię, która daje dynamiczną moc.

3D SPIN+ - Wypukłe wzory na powierzchni rakiety w połączeniu z szorstkim wykończeniem pozwalają uderzać z większą rotacją i kontrolą.
 
HOLES PATTERN SYSTEM - Zoptymalizowany rozkład i rozmiar otworów specyficznych dla każdego kształtu rakiety optymalizuje transfer siły podczas uderzenia i zwiększa precyzję każdego z nich.

Specyfikacja techniczna Babolat Counter Veron 2022

Waga rakiety [g]: 365
Długość rakiety [mm]: 455
Kształt główki: okrągły - precyzja
Pokrowiec: brak

Opinie o produkcieTen produkt nie ma jeszcze wystawionych oponii

2024-07-23 - to możesz być Ty!

Bądź pierwszym, który wystawi opinię o tym produkcie.

0
0
0
0
0

Negocjuj cenę

negotiateImg01

Inne od Babolat