Drop Shot Explorer Pro 5.0
Drop Shot Explorer Pro 5.0
Drop Shot Explorer Pro 5.0
Drop Shot Explorer Pro 5.0
Drop Shot Explorer Pro 5.0

Drop Shot Explorer Pro 5.0

rakieta do padla | DP284015

529.00zł -50% Wyprzedaż SCD ? 1050.00zł

Specyfikacja produktu

  • Waga rakiety [g]: 350-370
  • Pokrowiec: pełny
Pełna specyfikacja

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Opis produktu

Explorer Pro 5.0 to rakieta linii Pro Competition sygnowana nazwiskiem Lucasa Campagnolo.

W linii Pro Competition cała codzienna praca Drop Shot znajduje odzwierciedlenie w ewolucji i postępie. Produkty linii Pro Competition przygotowane na nowy sezon charakteryzują się wysoką wydajnością i trwałością.

Rakieta pozostająca wierna swojemu udanemu DNA: kształt łezki, wyjątkowo duży sweet spot oraz średnio-wysokie wyważenie zapewnią optymalną moc, pozwolą na wszechstronna grę.

Drop Shot Explorer Pro 5.0 opiera się na ramie Twin Tubular System, włóknie węglowym 12 000 K, powierzchni 3D oraz wewnętrznym rdzeniu wykonanym z gumy Eva Pro zapewniającej maksymalną elastyczność i kontrolę. Została zaprojektowana, aby zapewnić wszechstronność oraz dużą skuteczność przy uderzeniach. Chropowate wykończenie pozwoli na grę z rotacją. Pozostałe technologie, takie jak Cork Cushion Grip czy specjalnie opracowany układ otworów zapewnią graczowi wysoki komfort użytkowania oraz niezrównane czucie piłki.

Technologie:
  • 12K Rectangle Carbon: Najnowsza generacja węgla 12K. Technologia opracowana przez T-Extreme, 12 000 włókien węgla w formacie prostokątnym, dla zwiększenia reakcji mechanicznej, powodując szybszą reakcję podczas uderzenia piłki. Zapewnia także większą stabilność czole rakiety, dając jej bardziej stabilne uderzenie i większą trwałość.
  • EVA PRO: To pianka, która jest twardsza niż Eva Soft i bardziej miękka niż Eva Tech. Jej elastyczność zapewnia większą kontrolę doświadczonym graczom oraz lepsze czucie i moc piłki przy średniej i dużej prędkości piłki.
  • SMART HOLES SYSTEM : System rozprowadzania otworów o zakrzywionym, progresywnym kształcie, który zapewnia lepsze rozwinięcie sił mechanicznych w momencie uderzenia, pomagając nadać piłce większą rotację i poprawiając redukcję drgań.
  • ERGO PRO PROTECTOR: Nylonowy ochraniacz naklejany na głowicę zwiększa wytrzymałość rakiety. Bardzo lekki i wymienialny. Chroni przed możliwymi uderzeniami w niskie piłki oraz uderzeniami w ścianę.
  • CORK CUSHION GRIP: System antywibracyjny, który w połączeniu z innymi technologiami i systemami sprawia, że rakiety te są idealne dla graczy z przewlekłymi kontuzjami. Dzięki korkowi znajdującemu się w okolicach chwytu, wibracje nie docierają do dłoni gracza.
  • 3D FACE: Tekstura 3D w kształcie rombu, zaprojektowana wyłącznie przez Drop Shot, aby zapewnić piłce większą rotację przy uderzeniach. Technologia specjalnie zaprojektowana dla agresywnych graczy.
  • Twin Tubular System: Wszystkie rakiety z włókna węglowego są wykonane z podwójnych rurowych materiałów węglowych impregnowanych żywicami o maksymalnej trwałości, co zapewnia jednorodność we wszystkich obszarach i zapewnia większą sztywność, dzięki czemu nie traci się energii podczas uderzenia z powodu zniekształcenia ramy.
  • SILICONE GRIP CHANNEL: Kanał w uchwycie rakiety, w który wkładany jest kawałek silikonu z superchłonną powłoką korkową, aby zredukować wibracje tylko w obszarze, w którym gracz trzyma rakietę. Rakiety Drop Shot z tą technologią pozwalają cieszyć się bezpieczniejszą i przyjemniejszą grą.

 

Specyfikacja techniczna Drop Shot Explorer Pro 5.0

Waga rakiety [g]: 350-370
Długość rakiety [mm]: 455
Kształt główki: okrągły - precyzja
Pokrowiec: pełny

Opinie o produkcieTen produkt nie ma jeszcze wystawionych oponii

2024-07-23 - to możesz być Ty!

Bądź pierwszym, który wystawi opinię o tym produkcie.

0
0
0
0
0

Negocjuj cenę

negotiateImg01

Inne od Drop Shot