Drop Shot Legend 4.0
Drop Shot Legend 4.0
Drop Shot Legend 4.0
Drop Shot Legend 4.0

Drop Shot Legend 4.0

rakieta do padla | DP284019

579.00zł -50% Wyprzedaż SCD ? 1150.00zł

- +

Specyfikacja produktu

  • Waga rakiety [g]: 360-380
  • Pokrowiec: pełny
Pełna specyfikacja
koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
do 3 dni roboczych
inPost paczkomaty
0.00zł
do 1 dnia roboczego
Kurier
0.00zł
24h
Odbiór osobisty:
0.00zł

koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
do 3 dni roboczych
inPost paczkomaty
0.00zł
do 1 dnia roboczego
Kurier
0.00zł
24h
Odbiór osobisty:
0.00zł

Opis produktu

Drop Shot Legend 4.0 to model, który został wykonany z użyciem gumy Evo Pro, czyli gumy o średniej gęstości, która zapewnia optymalną kombinację mocy i kontroli. Co więcej, jeśli chodzi o inne właściwości rakiety, warto wspomnieć o dużej strefie uderzenia, bardzo czułym i dynamicznym centrycznym balansie. Dzięki właściwemu połączeniu materiałów i parametrów technicznych uzyskano wszechstronność i niezwykłą wydajność w grze ofensywnej.

Drop Shot Legend 4.0 została wykonana z użyciem takich technologii jak m.in. Rectangle Carbon 24K, CURV 360 oraz chropowatą nawierzchnią 3D Face. Zapewniają one trwałość, komfort oraz możliwość gry z mocną rotacją. Serce rakiety zostało zaprojektowane z załamanymi kątami; którego główną funkcją jest zwiększenie wytrzymałości konstrukcji przy jednoczesnej redukcji drgań podczas bicia.

Jest skierowana do zaawansowanych graczy, którzy szukają w produkcie jakości, wytrzymałości i trwałości. Ze względu na swoją jakość i prestiż rakieta została skierowana do doświadczonych graczy, którzy poszukują wszechstronności w swojej grze.

Technologie:

• CURV 360 ARMOR: Ewolucja technologii CURV. Materiał jest zastosowany na całej powierzchni rakiety, tworząc w ten sposób główkę o dużej trwałości i dużej mocy, zapewniający większą elastyczność i trwałość. W rezultacie osiągnięto niespotykaną wcześniej grywalność.

• Twin Tubular System: Wszystkie rakiety z włókna węglowego są wykonane z podwójnych rurowych materiałów węglowych impregnowanych żywicami o maksymalnej trwałości, co zapewnia jednorodność we wszystkich obszarach i zapewnia większą sztywność, dzięki czemu nie traci się energii podczas uderzenia z powodu zniekształcenia ramy.

• EVA PRO: To pianka, która jest twardsza niż Eva Soft i bardziej miękka niż Eva Tech. Jej elastyczność zapewnia większą kontrolę doświadczonym graczom oraz lepsze czucie i moc piłki przy średniej i dużej prędkości piłki.

• 24K Rectangle Carbon: Najnowsza generacja węgla 24K. Technologia opracowana przez T-Extreme, 24 000 włókien węgla w formacie prostokątnym, dla zwiększenia reakcji mechanicznej, powodując szybszą reakcję podczas uderzenia piłki. Ponadto, będąc płytkami prostokątnymi, zapewniają większą stabilność czole rakiety, dając jej bardziej stabilne uderzenie i większą odporność.

• TEXTREM TECHNOLOGY: 24 000 bardzo drobnych włókien węglowych czyni rakietę wytrzymałą i elastyczną. Rakiety wykonane z tego materiału cieszą się doskonałą dokładnością w grze, dając graczowi ekstremalny kontakt z piłką.

 • 3D FACE: Tekstura 3D w kształcie rombu, zaprojektowana wyłącznie przez Drop Shot, aby zapewnić piłce większą rotację przy uderzeniach. Technologia specjalnie zaprojektowana dla agresywnych graczy.

• HERGO PRO PROTECTOR: Nylonowy ochraniacz naklejany na głowicę zwiększa wytrzymałość rakiety. Bardzo lekki i wymienialny. Chroni przed możliwymi uderzeniami w niskie piłki oraz uderzeniami w ścianę.

Specyfikacja techniczna Drop Shot Legend 4.0

Waga rakiety [g]: 360-380
Długość rakiety [mm]: 455
Kształt główki: okrągły - precyzja
Pokrowiec: pełny

Opinie o produkcieTen produkt nie ma jeszcze wystawionych oponii

2024-06-15 - to możesz być Ty!

Bądź pierwszym, który wystawi opinię o tym produkcie.

0
0
0
0
0

Negocjuj cenę

negotiateImg01

Inne od Drop Shot