Royal Padel Whip Light Woman

Royal Padel Whip Light Woman

rakieta do padla | RPA WHIP LWOMAN

699.00zł -45% Wyprzedaż SCD ? 1270.00zł

Specyfikacja produktu

  • Waga rakiety [g]: 350-360
  • Pokrowiec: brak
Pełna specyfikacja

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Opis produktu

Royal Padel produkuje rakiety do padla od 1991 roku i dlatego jest jedną z marek o największym doświadczeniu w produkcji rakiet do padla. Royal Padel ma siedzibę w Hiszpanii i zawsze dąży do ulepszania swoich rakiet, aby zapewnić swoim klientom jak najlepsze wyniki na korcie.

Model Whip Light Woman jest produkowany z rdzeniem polietylenowym, który szybko powraca do pierwotnego kształtu po każdym odbiciu, przez co pozwala na dynamiczną grę oraz generuje dużą moc. Rakieta w kształcie łezki z centrycznym balansem, pozwalając na wszechstronną grę. Wykonana z włókna szklanego zarówno w ramie (wzmocnionej włóknem węglowym), jak i na powierzchni, co sprawia, że rakietka jest bardzo czuła i amortyzująca w chwili kontaktu z piłką. Powierzchnia jest bardzo szorstka, daje wrażenie dłuższego czasu kontaktu i pozwala nadać piłce rotację.

Whip Light Woman to jedna z najlepszych dostępnych rakiet przeznaczonych dla kobiet. W zasadzie ma te same właściwości co klasyczny "Whip", tylko o zmniejszonej wadze.

Przeznaczona dla graczy o dobrej technice poszukujących wszechstronnej rakiety o dobrej mocy, ale bez utraty precyzji i kontroli.

Specyfikacja techniczna Royal Padel Whip Light Woman

Waga rakiety [g]: 350-360
Długość rakiety [mm]: 455
Kształt główki: łza - wszechstronność
Pokrowiec: brak

Opinie o produkcieTen produkt nie ma jeszcze wystawionych oponii

2024-05-30 - to możesz być Ty!

Bądź pierwszym, który wystawi opinię o tym produkcie.

0
0
0
0
0

Negocjuj cenę

negotiateImg01

Inne od Royal Padel