Drop Shot Naos T-Shirt Red
Drop Shot Naos T-Shirt Red
Drop Shot Naos T-Shirt Red

Drop Shot Naos T-Shirt Red

| DT261305 RD

70.00zł -61% Wyprzedaż SCD ? 179.00zł

Specyfikacja produktu

Pełna specyfikacja

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Opis produktu

Jednym z flagowych produktów kolekcji Drop Shot wiosna-lato 2022 jest nowa koszulka Naos, będąca odpowiedzią na zapotrzebowanie naszych graczy.

Ubranie zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić jak największy komfort i dobre samopoczucie, zarówno w grze, jak i poza nią. W tym celu jednym z materiałów użytych w jego składzie jest Polyester Spandex Jersey, wytrzymały materiał, który zapewnia dopasowanie i elastyczność.

Jeśli chodzi o innowacje, nowa koszula Drop Shot Naos Grey 2022 integruje najnowocześniejsze technologie, takie jak Dry System Keepcool i Elasticity System. Oba systemy zapewniają odpowiednie odprowadzanie wilgoci, pozwalając graczowi na grę na wysokim poziomie.

Ubiór został zaprojektowany tak, aby zachować swój własny styl, oferując graczom osobowość i charakter. Nowoczesny design definiuje gradient czerwonawych i szarawych tonów, z których ten pierwszy jest bardziej dominujący. Ponadto ubranie jest ozdobione grafikami w ciemnoszarych odcieniach, a nazwa marki pojawia się pionowo w dolnej części pleców.

Nowa koszula Drop Shot Naos Grey 2022 jest wykończona gumowym nadrukiem 3D, zarówno z przodu, z tyłu, jak i na prawym rękawie, z logo marki w niebieskawym odcieniu.

Technologie:
  • Dry System Keepcool: system, który umożliwia właściwe odprowadzanie potu i wilgoci, dzięki czemu gracz może pozostać suchy podczas intensywnego wysiłku
  • Elasticity System: dzięki połączeniu wysoce elastycznej tkaniny uzyskuje się większą swobodę ruchów, a co za tym idzie większy komfort.

Specyfikacja techniczna Drop Shot Naos T-Shirt Red

Rodzaj: techniczna
Rękaw: krótki

Opinie o produkcieTen produkt nie ma jeszcze wystawionych oponii

2024-07-15 - to możesz być Ty!

Bądź pierwszym, który wystawi opinię o tym produkcie.

0
0
0
0
0

Negocjuj cenę

negotiateImg01

Inne od Drop Shot