Babolat Stima Spirit
Babolat Stima Spirit
Babolat Stima Spirit
Babolat Stima Spirit
Babolat Stima Spirit
Babolat Stima Spirit

Babolat Stima Spirit

rakieta do padla | 150129

519.00zł -40% Wyprzedaż SCD ? 859.00zł

Specyfikacja produktu

  • Waga rakiety [g]: 335
  • Pokrowiec: brak
Pełna specyfikacja

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Opis produktu

Kobiety różnią się od mężczyzn, a marka Babolat rozumie te różnice. Dlatego po konsultacjach z zawodniczkami, aby przynieść im optymalne rozwiązanie, Babolat przygotował najlżejszą gamę rakiet w historii. Rakieta Stima Spirit daje Ci idealną równowagę między zwrotnością, komfortem i tolerancją. Zmęcz swoich przeciwników i wygraj punkt!

LEKKOŚĆ
Badania nad grą wykazały, że lekkość jest kluczową zaletą. Babolat korzystał tę wiedzę do stworzenia specjalnie dostosowanych rakiet. Dzięki unikalnej konstrukcji, łączącej ekskluzywną technologię MICROPERF z grubością zaledwie 36 mm, ta rakieta jest jedną z najlżejszych, jakie kiedykolwiek stworzono. Jej ekstremalna lekkość ułatwia Ci opanowanie uderzeń w każdej sytuacji.

ŁATWA MOC
Moc rakiety zależy od gracza, który jej używa. To prawda i dlatego w tej rakiecie zastosowano miękkie materiały, abyś mógła skorzystać z elastyczności powierzchni rakiety. Co więcej, uzyskasz moc bez wysiłku, a ona pomoże Ci wyrazić to, co najlepsze w Twojej grze.

KOMFORT
Komfort gry jest kluczową kwestią przy wyborze rakiety. Aby zapewnić, że możesz cieszyć się grą tak często, jak chcesz, opracowano tę rakietę przy użyciu niezwykle lekkich i miękkich materiałów, które pomagają zmniejszyć zmęczenie ramienia.

Cechy szczególne

Specyfikacja techniczna Babolat Stima Spirit

Waga rakiety [g]: 335
Długość rakiety [mm]: 455
Kształt główki: okrągły - precyzja
Pokrowiec: brak

Opinie o produkcieTen produkt nie ma jeszcze wystawionych oponii

2024-07-15 - to możesz być Ty!

Bądź pierwszym, który wystawi opinię o tym produkcie.

0
0
0
0
0

Negocjuj cenę

negotiateImg01

Inne od Babolat

Inni kupili również