Drop Shot Canyon Soft 1.0
Drop Shot Canyon Soft 1.0
Drop Shot Canyon Soft 1.0
Drop Shot Canyon Soft 1.0
Drop Shot Canyon Soft 1.0
Drop Shot Canyon Soft 1.0
Drop Shot Canyon Soft 1.0
Drop Shot Canyon Soft 1.0
Drop Shot Canyon Soft 1.0
Drop Shot Canyon Soft 1.0

Drop Shot Canyon Soft 1.0

rakieta do padla | DP284027

779.00zł -50% Wyprzedaż SCD ? 1550.00zł

- +

Specyfikacja produktu

  • Waga rakiety [g]: 360-380
  • Pokrowiec: pełny
Pełna specyfikacja
koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
do 3 dni roboczych
inPost paczkomaty
0.00zł
do 1 dnia roboczego
Odbiór osobisty
0.00zł

koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
do 3 dni roboczych
inPost paczkomaty
0.00zł
do 1 dnia roboczego
Odbiór osobisty
0.00zł

Opis produktu

Drop Shot Canyon Soft 1.0 jest przeznaczony dla profesjonalnych i zaawansowanych graczy, którzy szukają zrównoważonej rakiety do padla, która maksymalnie wykorzysta wszechstronny styl gry oraz zapewni niezrównany komfort użytkowania.

Model został wykonany z dbałością o każdy detal, ze średnio-wysokim balansem optymalizującym mocne uderzenia; oraz szerokim Sweetspotem, aby zminimalizować margines błędu. Canyon Soft 1.0 to równowaga i wyrafinowanie w każdym uderzeniu.

Do produkcji wykorzystano najwyższej jakości materiały, m.in.; rurowe z podwójnego węgla, powierzchnie łączące TeXtreme 24K, z wewnętrznym rdzeniem z Eva Pro, gumy o średniej gęstości, o wysokim odzysku energii. Ponadto chropowatość w technologii 3D Face na powierzchniach poprawia możliwość rotacji.

Rakieta Drop Shot Canyon Pro 1.0 wyróżnia się nie tylko konstrukcją, ale także estetyką. Elegancka, dynamiczna i sportowa. Czarna powierzchnia doskonale kontrastuje ze złotymi i pomarańczowymi detalami zdobiącymi jej główkę.

Przeznaczona którzy szukają wszechstronnej rakiety do padla, która dzięki pracy wewnętrznego rdzenia zapewnia dodatkowy komfort podczas uderzania i dodatkową moc.

Technologie:

Twin Tubular System: Wszystkie rakiety z włókna węglowego są wykonane z podwójnych rurowych materiałów węglowych impregnowanych żywicami o maksymalnej trwałości, co zapewnia jednorodność we wszystkich obszarach i zapewnia większą sztywność, dzięki czemu nie traci się energii podczas uderzenia z powodu zniekształcenia ramy

CURV 360: Dzięki temu nowemu materiałowi na powierzchni rakiet udało się zwiększyć ich trwałość, moc, elastyczność i odporność, zapewniając nieosiągalną wcześniej grywalność.

CORK CUSHION GRIP: System antywibracyjny, który w połączeniu z innymi technologiami i systemami sprawia, że rakiety te są idealne dla graczy z przewlekłymi kontuzjami. Dzięki korkowi znajdującemu się w okolicach chwytu, wibracje nie docierają do dłoni gracza.

TEXTREM TECHNOLOGY: 24 000 bardzo drobnych włókien węglowych czyni rakietę wytrzymałą i elastyczną. Rakiety wykonane z tego materiału cieszą się doskonałą dokładnością w grze, dając graczowi ekstremalny kontakt z piłką.

EVA PRO: To pianka, która jest twardsza niż Eva Soft i bardziej miękka niż Eva Tech. Jej elastyczność zapewnia większą kontrolę doświadczonym graczom oraz lepsze czucie i moc piłki przy średniej i dużej prędkości piłki.

3D FACE: Tekstura 3D w kształcie rombu, zaprojektowana wyłącznie przez Drop Shot, aby zapewnić piłce większą rotację przy uderzeniach. Technologia specjalnie zaprojektowana dla agresywnych graczy.

ERGO PRO PROTECTOR: Nylonowy ochraniacz naklejany na głowicę zwiększa wytrzymałość rakiety. Bardzo lekki i wymienialny. Chroni przed możliwymi uderzeniami w niskie piłki oraz uderzeniami w ścianę.

SMART HOLES SYSTEM : System rozprowadzania otworów o zakrzywionym, progresywnym kształcie, który zapewnia lepsze rozwinięcie sił mechanicznych w momencie uderzenia, pomagając nadać piłce większą rotację i poprawiając redukcję drgań.

SILICONE GRIP CHANNEL: Kanał w uchwycie rakiety, w który wkładany jest kawałek silikonu z superchłonną powłoką korkową, aby zredukować wibracje tylko w obszarze, w którym gracz trzyma rakietę. Rakiety Drop Shot z tą technologią pozwalają cieszyć się bezpieczniejszą i przyjemniejszą grą.

Specyfikacja techniczna Drop Shot Canyon Soft 1.0

Waga rakiety [g]: 360-380
Długość rakiety [mm]: 455
Kształt główki: łza - wszechstronność
Pokrowiec: pełny

Opinie o produkcieTen produkt nie ma jeszcze wystawionych oponii

2024-07-23 - to możesz być Ty!

Bądź pierwszym, który wystawi opinię o tym produkcie.

0
0
0
0
0

Negocjuj cenę

negotiateImg01

Inne od Drop Shot