Drop Shot Canyon Pro 1.0
Drop Shot Canyon Pro 1.0
Drop Shot Canyon Pro 1.0
Drop Shot Canyon Pro 1.0
Drop Shot Canyon Pro 1.0

Drop Shot Canyon Pro 1.0

rakieta do padla | DP284021

769.00zł -50% Wyprzedaż SCD ? 1530.00zł

- +

Specyfikacja produktu

  • Waga rakiety [g]: 360-380
  • Pokrowiec: pełny
Pełna specyfikacja
koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
do 3 dni roboczych
inPost paczkomaty
0.00zł
do 1 dnia roboczego
Odbiór osobisty
0.00zł

koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
do 3 dni roboczych
inPost paczkomaty
0.00zł
do 1 dnia roboczego
Odbiór osobisty
0.00zł

Opis produktu

Drop Shot Canyon Pro 1.0 jest przeznaczony dla profesjonalnych i zaawansowanych graczy, którzy szukają zrównoważonej rakiety do padla, która maksymalnie wykorzysta ofensywny styl gry.

Model został wykonany z dbałością o każdy milimetr, ze średnio-wysokim balansem optymalizującym mocne uderzenia; oraz szerokim Sweetspotem, aby zminimalizować margines błędu. Canyon Pro 1.0 to równowaga i wyrafinowanie w każdym uderzeniu.

Do produkcji wykorzystano najwyższej jakości materiały, m.in.; rurowe z podwójnego węgla, powierzchnie łączące TeXtreme 24K, z wewnętrznym rdzeniem z Eva Pro, gumy o średniej gęstości, o wysokim odzysku energii. Ponadto chropowatość w technologii 3D Face na powierzchniach poprawia możliwość rotacji.
Rakieta Drop Shot Canyon Pro 1.0 wyróżnia się nie tylko konstrukcją, ale także estetyką. Elegancka, dynamiczna i sportowa. Czarna powierzchnia doskonale kontrastuje ze złotymi i pomarańczowymi detalami zdobiącymi jej główkę. Dodatkowo wykończone są nadrukiem logo linii oraz podpisu Pabla Limy.

Technologie:

24K Rectangle Carbon: Najnowsza generacja węgla 24K. Technologia opracowana przez T-Extreme , 24 000 włókien węgla w formacie prostokątnym, dla zwiększenia reakcji mechanicznej, powodując szybszą reakcję podczas uderzenia piłki. Ponadto, będąc płytkami prostokątnymi, zapewniają większą stabilność czole rakiety, dając jej bardziej stabilne uderzenie i większą odporność.

TEXTREM TECHNOLOGY: 24 000 bardzo drobnych włókien węglowych czyni rakietę wytrzymałą i elastyczną. Rakiety wykonane z tego materiału cieszą się doskonałą dokładnością w grze, dając graczowi ekstremalny kontakt z piłką.

EVA PRO: To pianka, która jest twardsza niż Eva Soft i bardziej miękka niż Eva Tech. Jej elastyczność zapewnia większą kontrolę doświadczonym graczom oraz lepsze czucie i moc piłki przy średniej i dużej prędkości piłki.

ERGO PRO PROTECTOR: Nylonowy ochraniacz naklejany na głowicę zwiększa wytrzymałość rakiety. Bardzo lekki i wymienialny. Chroni przed możliwymi uderzeniami w niskie piłki oraz uderzeniami w ścianę.

3D FACE: Tekstura 3D w kształcie rombu, zaprojektowana wyłącznie przez Drop Shot, aby zapewnić piłce większą rotację przy uderzeniach. Technologia specjalnie zaprojektowana dla agresywnych graczy.

SMART HOLES SYSTEM: System rozprowadzania otworów o zakrzywionym, progresywnym kształcie, który zapewnia lepsze rozwinięcie sił mechanicznych w momencie uderzenia, pomagając nadać piłce większą rotację i poprawiając redukcję drgań.

Specyfikacja techniczna Drop Shot Canyon Pro 1.0

Waga rakiety [g]: 360-380
Długość rakiety [mm]: 455
Kształt główki: łza - wszechstronność
Pokrowiec: pełny

Opinie o produkcieTen produkt nie ma jeszcze wystawionych oponii

2024-07-23 - to możesz być Ty!

Bądź pierwszym, który wystawi opinię o tym produkcie.

0
0
0
0
0

Negocjuj cenę

negotiateImg01

Inne od Drop Shot