Drop Shot Harbour
Drop Shot Harbour
Drop Shot Harbour
Drop Shot Harbour
Drop Shot Harbour
Drop Shot Harbour

Drop Shot Harbour

rakieta do padla | DP284013

699.00zł -30% Wyprzedaż SCD ? 1000.00zł

- +

Specyfikacja produktu

  • Waga rakiety [g]: 350-370
  • Pokrowiec: pełny
Pełna specyfikacja
koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
do 3 dni roboczych
inPost paczkomaty
0.00zł
do 1 dnia roboczego
Kurier
0.00zł
dzisiaj
Odbiór osobisty:
0.00zł

koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
do 3 dni roboczych
inPost paczkomaty
0.00zł
do 1 dnia roboczego
Kurier
0.00zł
dzisiaj
Odbiór osobisty:
0.00zł

Opis produktu

Drop Shot Harbour to model wyjątkowej jakości, który stara się zapewnić grywalność i trwałość. Został zaprojektowany w kształcie łezki i wykonany z gumy Eva Soft, najmiększej gumy stosowanej przez producenta. Te cechy pozwalają rakiecie uzyskać dodatkową moc przy każdym uderzeniu, stając się rakietą zapewniającą dużą dynamikę i świetną grywalność graczom na każdym poziomie.

Rakieta Drop Shot Harbor ma duży obszar czystego uderzenia oraz bardzo dynamiczny centryczny balans, zwiększający wszechstronność. Te cechy w połączeniu z materiałami, z których jest wykonany, zapewniają wysoką wydajność na korcie. Zastosowane technologie zapewniają ponadto wysoki poziom komfortu oraz możliwość gry z rotacją.

Technologie:

• 3D FACE: Tekstura 3D w kształcie rombu, zaprojektowana wyłącznie przez Drop Shot, aby zapewnić piłce większą rotację przy uderzeniach. Technologia specjalnie zaprojektowana dla agresywnych ofensywnych graczy.
• SMART HOLES SYSTEM : System rozprowadzania otworów o zakrzywionym, progresywnym kształcie, który zapewnia lepsze rozwinięcie sił mechanicznych w momencie uderzenia, pomagając nadać piłce większą rotację i poprawiając redukcję drgań.
• SILICONE GRIP CHANNEL: Kanał w uchwycie rakiety, w który wkładany jest kawałek silikonu z superchłonną powłoką korkową, aby zredukować wibracje tylko w obszarze, w którym gracz trzyma rakietę. Rakiety Drop Shot z tą technologią pozwalają cieszyć się bezpieczniejszą i przyjemniejszą grą.
• Twin Tubular System: Wszystkie rakiety z włókna węglowego są wykonane z podwójnych rurowych materiałów węglowych impregnowanych żywicami o maksymalnej trwałości, co zapewnia jednorodność we wszystkich obszarach i zapewnia większą sztywność, dzięki czemu nie traci się energii podczas uderzenia z powodu zniekształcenia ramy
• EVA Soft: Najbardziej miękka pianka stosowana w rakietach Drop Shot. Jej elastyczność zapewnia większą kontrolę doświadczonym graczom oraz lepsze czucie. Wszyscy gracze docenią zwiększony komfort i tłumienie wibracji.
• Carbon 3K: Drop Shot wykorzystuje tkaniny węglowe 3K, łącząc je z technologią Hotmelt aby wykonać głowicę wysokiej klasy, zapewniając doskonałą grywalność i dodatkową wytrzymałość.
•CURV 360: Ewolucja technologii CURV. Materiał jest zastosowany na całej powierzchni rakiety, tworząc w ten sposób główkę o dużej trwałości i dużej mocy, zapewniający większą elastyczność i trwałość. W rezultacie osiągnięto niespotykaną wcześniej grywalność.

Specyfikacja techniczna Drop Shot Harbour

Waga rakiety [g]: 350-370
Kształt główki: łza - wszechstronność
Pokrowiec: pełny

Opinie o produkcieTen produkt nie ma jeszcze wystawionych oponii

2024-04-18 - to możesz być Ty!

Bądź pierwszym, który wystawi opinię o tym produkcie.

0
0
0
0
0

Negocjuj cenę

negotiateImg01

Inne od Drop Shot