Drop Shot Tacoma
Drop Shot Tacoma

Drop Shot Tacoma

rakieta do padla | DP284026

1089.00zł -30% Wyprzedaż SCD ? 1550.00zł

- +

Specyfikacja produktu

 • Waga rakiety [g]: 350-370
 • Pokrowiec: pełny
Pełna specyfikacja
koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
do 3 dni roboczych
inPost paczkomaty
0.00zł
do 1 dnia roboczego
Kurier
0.00zł
24h
Odbiór osobisty:
0.00zł

koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
do 3 dni roboczych
inPost paczkomaty
0.00zł
do 1 dnia roboczego
Kurier
0.00zł
24h
Odbiór osobisty:
0.00zł

Opis produktu

Model Tacoma został wykonany w kształcie „łezki” i z wykorzystaniem gumy Eva Pro: gumy pośredniej, która zapewnia moc i kontrolę. Główne zalety tej rakiety to:

 • Duży obszar czystego trafienia

 • Bardzo czuły i dynamiczny balans centryczny, zapewnia wszechstronność

 • Niezwykła wydajność w uderzaniu piłeczki dzięki połączeniu materiałów.

Drop Shot Tacoma charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania, którą podkreśla system Smart Holes i technologia Textreme. Jest skierowana do zaawansowanych graczy, którzy szukają w produkcie jakości, wytrzymałości i trwałości. Serce rakiety zostało zaprojektowane z załamanymi kątami; którego główną funkcją jest zwiększenie wytrzymałości konstrukcji przy jednoczesnej redukcji drgań podczas uderzania.

Jeśli chodzi o estetykę, nowością tej edycji produktu są transfery opalizujące, których główną zaletą jest to, że w zależności od położenia i światła odbitego przez produkt można zaobserwować taki czy inny kolor.

 • 24K Rectangle Carbon: Najnowsza generacja węgla 24K. Technologia opracowana przez T-Extreme , 24 000 włókien węgla w formacie prostokątnym, dla zwiększenia reakcji mechanicznej, powodując szybszą reakcję podczas uderzenia piłki. Ponadto, będąc płytkami prostokątnymi, zapewniają większą stabilność czole rakiety, dając jej bardziej stabilne uderzenie i większą odporność.

 • TEXTREM TECHNOLOGY: 24 000 bardzo drobnych włókien węglowych czyni rakietę wytrzymałą i elastyczną. Rakiety wykonane z tego materiału cieszą się doskonałą dokładnością w grze, dając graczowi ekstremalny kontakt z piłką.

 • EVA PRO: To pianka, która jest twardsza niż Eva Soft i bardziej miękka niż Eva Tech. Jej elastyczność zapewnia większą kontrolę doświadczonym graczom oraz lepsze czucie i moc piłki przy średniej i dużej prędkości piłki.

 • SMART HOLES SYSTEM : System rozprowadzania otworów o zakrzywionym, progresywnym kształcie, który zapewnia lepsze rozwinięcie sił mechanicznych w momencie uderzenia, pomagając nadać piłce większą rotację i poprawiając redukcję drgań.

 • HERGO PRO PROTECTOR: Nylonowy ochraniacz naklejany na głowicę zwiększa wytrzymałość rakiety. Bardzo lekki i wymienialny. Chroni przed możliwymi uderzeniami w niskie piłki oraz uderzeniami w ścianę.

 • 3D FACE: Tekstura 3D w kształcie rombu, zaprojektowana wyłącznie przez Drop Shot, aby zapewnić piłce większą rotację przy uderzeniach. Technologia specjalnie zaprojektowana dla agresywnych graczy.

Specyfikacja techniczna Drop Shot Tacoma

Waga rakiety [g]: 350-370
Długość rakiety [mm]: 455
Kształt główki: łza - wszechstronność
Pokrowiec: pełny

Opinie o produkcieTen produkt nie ma jeszcze wystawionych oponii

2024-05-29 - to możesz być Ty!

Bądź pierwszym, który wystawi opinię o tym produkcie.

0
0
0
0
0

Negocjuj cenę

negotiateImg01

Inne od Drop Shot