Drop Shot Tracker
Drop Shot Tracker
Drop Shot Tracker
Drop Shot Tracker
Drop Shot Tracker
Drop Shot Tracker
Drop Shot Tracker
Drop Shot Tracker
Drop Shot Tracker

Drop Shot Tracker

rakieta do padla | DP284011

499.00zł -50% Wyprzedaż SCD ? 1000.00zł

Specyfikacja produktu

  • Waga rakiety [g]: 350-370
  • Pokrowiec: pełny
Pełna specyfikacja

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Opis produktu

Drop Shot Tracker to model charakteryzujący się równowagą pomiędzy kontrolą i mocą, skupiający się na zaawansowanych graczach poszukujących wymagającej i wysokiej jakości rakiety.

Jej konstrukcja została starannie przemyślana, aby zagwarantować wysoką trwałość i optymalną wydajność. Zastosowano gumę Eva Pro, która charakteryzuje się średnią gęstością, a co za tym idzie, doskonałym balansem pomiędzy mocą i kontrolą. Rakieta Drop Shot Tracker ma na powierzchni włókna węglowe 3K. Pozostałe zastosowane technologie skupiają się na zapewnieniu wysokiego poziomu komfortu i czucia, a także na poprawie rotacji.

Technologie:

• 3D FACE: Tekstura 3D w kształcie rombu, zaprojektowana wyłącznie przez Drop Shot, aby zapewnić piłce większą rotację przy uderzeniach. Technologia specjalnie zaprojektowana dla agresywnych ofensywnych graczy.
• SMART HOLES SYSTEM : System rozprowadzania otworów o zakrzywionym, progresywnym kształcie, który zapewnia lepsze rozwinięcie sił mechanicznych w momencie uderzenia, pomagając nadać piłce większą rotację i poprawiając redukcję drgań.
• SILICONE GRIP CHANNEL: Kanał w uchwycie rakiety, w który wkładany jest kawałek silikonu z superchłonną powłoką korkową, aby zredukować wibracje tylko w obszarze, w którym gracz trzyma rakietę. Rakiety Drop Shot z tą technologią pozwalają cieszyć się bezpieczniejszą i przyjemniejszą grą.
• Twin Tubular System: Wszystkie rakiety z włókna węglowego są wykonane z podwójnych rurowych materiałów węglowych impregnowanych żywicami o maksymalnej trwałości, co zapewnia jednorodność we wszystkich obszarach i zapewnia większą sztywność, dzięki czemu nie traci się energii podczas uderzenia z powodu zniekształcenia ramy
• EVA PRO: To pianka, której główną właściwością jest duża elastyczność i lekkość, zapewniająca większą moc i szerszy sweet spot oraz większy komfort w grze. Rakiety Drop Shot z rdzeniem Eva Pro charakteryzują się większą trwałością, większą mocą i bardzo dobrą absorpcją drgań.
• Carbon 3K: Drop Shot wykorzystuje tkaniny węglowe 3K, łącząc je z technologią Hotmelt aby wykonać głowicę wysokiej klasy, zapewniając doskonałą grywalność i dodatkową wytrzymałość.
• CURV 360: Ewolucja technologii CURV. Materiał jest zastosowany na całej powierzchni rakiety, tworząc w ten sposób główkę o dużej trwałości i dużej mocy, zapewniający większą elastyczność i trwałość. W rezultacie osiągnięto niespotykaną wcześniej grywalność.

Specyfikacja techniczna Drop Shot Tracker

Waga rakiety [g]: 350-370
Długość rakiety [mm]: 455
Kształt główki: okrągły - precyzja
Pokrowiec: pełny

Opinie o produkcieTen produkt nie ma jeszcze wystawionych oponii

2024-07-23 - to możesz być Ty!

Bądź pierwszym, który wystawi opinię o tym produkcie.

0
0
0
0
0

Negocjuj cenę

negotiateImg01

Inne od Drop Shot