Drop Shot X-Drive
Drop Shot X-Drive

Drop Shot X-Drive

rakieta do padla | DP284022

769.00zł -50% Wyprzedaż SCD ? 1530.00zł

- +

Specyfikacja produktu

 • Waga rakiety [g]: 350-370
 • Pokrowiec: pełny
Pełna specyfikacja
koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
do 3 dni roboczych
inPost paczkomaty
0.00zł
do 1 dnia roboczego
Odbiór osobisty
0.00zł

koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
do 3 dni roboczych
inPost paczkomaty
0.00zł
do 1 dnia roboczego
Odbiór osobisty
0.00zł

Opis produktu

W tym sezonie w linii Be Unique powstał nowy model: Drop Shot X-Drive. Jej cechy definiują ją jako rakietę o dużej trwałości, wytrzymałości i jakości. Główne zalety tej rakiety to:

 • Duży obszar czystego trafienia
 • Kształt "łzy" zapewnia wszechstronność
 • Niezwykła efektywność w uderzaniu piłeczki dzięki połączeniu wysokowydajnościowych materiałów.

Drop Shot X-Drive charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania, którą podkreśla system Smart Holes i technologia Textreme. Wraz z ulepszonym systemem CURV oraz sprawdzoną formułą gumy Eva Pro rakieta jest wygodna w użytkowaniu a także zapewnia doskonały transfer energii na piłeczkę. Jest skierowana do zaawansowanych graczy, którzy szukają w produkcie jakości, wytrzymałości i trwałości. Dzięki chropowatej powierzchni rakieta ma duży potencjał nadawania rotacji. Serce rakiety zostało zaprojektowane z załamanymi kątami; którego główną funkcją jest zwiększenie wytrzymałości konstrukcji przy jednoczesnej redukcji drgań podczas uderzania.

Technologie:

 • 12K Rectangle Carbon: Najnowsza generacja węgla 12K. Technologia opracowana przez T-Extreme, 12 000 włókien węgla w formacie prostokątnym, dla zwiększenia reakcji mechanicznej, powodując szybszą reakcję podczas uderzenia piłki. Zapewnia także większą stabilność czole rakiety, dając jej bardziej stabilne uderzenie i większą trwałość.
 • EVA PRO: To pianka, która jest twardsza niż Eva Soft i bardziej miękka niż Eva Tech. Jej elastyczność zapewnia większą kontrolę doświadczonym graczom oraz lepsze czucie i moc piłki przy średniej i dużej prędkości piłki.
 • SMART HOLES SYSTEM : System rozprowadzania otworów o zakrzywionym, progresywnym kształcie, który zapewnia lepsze rozwinięcie sił mechanicznych w momencie uderzenia, pomagając nadać piłce większą rotację i poprawiając redukcję drgań.
 • ERGO PRO PROTECTOR: Nylonowy ochraniacz naklejany na głowicę zwiększa wytrzymałość rakiety. Bardzo lekki i wymienialny. Chroni przed możliwymi uderzeniami w niskie piłki oraz uderzeniami w ścianę.
 • 3D FACE: Tekstura 3D w kształcie rombu, zaprojektowana wyłącznie przez Drop Shot, aby zapewnić piłce większą rotację przy uderzeniach. Technologia specjalnie zaprojektowana dla agresywnych graczy.
 • SYSTEM ANTYWIBRACYJNY: System dwóch silikonowych bumperów o maksymalnej elastyczności, eliminujących wszelkiego rodzaju wibracje pochodzące z obszaru uderzenia. Bumpery te znajdują się w sercu rakiety, pośrodku dwóch rur z włókna węglowego. Maksymalna redukcja drgań.
 • CURV 360: Ewolucja technologii CURV. Materiał jest zastosowany na całej powierzchni rakiety, tworząc w ten sposób główkę o dużej trwałości i dużej mocy, zapewniający większą elastyczność i trwałość. W rezultacie osiągnięto niespotykaną wcześniej grywalność.
 • Twin Tubular System: Wszystkie rakiety z włókna węglowego są wykonane z podwójnych rurowych materiałów węglowych impregnowanych żywicami o maksymalnej trwałości, co zapewnia jednorodność we wszystkich obszarach i zapewnia większą sztywność, dzięki czemu nie traci się energii podczas uderzenia z powodu zniekształcenia ramy.

Specyfikacja techniczna Drop Shot X-Drive

Waga rakiety [g]: 350-370
Długość rakiety [mm]: 455
Kształt główki: łza - wszechstronność
Pokrowiec: pełny

Opinie o produkcieTen produkt nie ma jeszcze wystawionych oponii

2024-07-25 - to możesz być Ty!

Bądź pierwszym, który wystawi opinię o tym produkcie.

0
0
0
0
0

Negocjuj cenę

negotiateImg01

Inne od Drop Shot