Drop Shot Essence 2.0
Drop Shot Essence 2.0
Drop Shot Essence 2.0
Drop Shot Essence 2.0
Drop Shot Essence 2.0
Drop Shot Essence 2.0

Drop Shot Essence 2.0

rakieta do padla | DP284016

809.00zł -30% Wyprzedaż SCD ? 1150.00zł

- +

Specyfikacja produktu

 • Waga rakiety [g]: 350-370
 • Pokrowiec: pełny
Pełna specyfikacja
koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
do 3 dni roboczych
inPost paczkomaty
0.00zł
do 1 dnia roboczego
Kurier
0.00zł
24h
Odbiór osobisty:
0.00zł

koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
do 3 dni roboczych
inPost paczkomaty
0.00zł
do 1 dnia roboczego
Kurier
0.00zł
24h
Odbiór osobisty:
0.00zł

Opis produktu

Rakieta Drop Shot Essence 2.0, nowatorski model wyposażony we włókna LCP, najnowocześniejszą technologię opracowaną wyłącznie przez Drop Shot.

Drop Shot Essence w kształcie łezki, z gumą Eva Pro, służy jako alternatywa dla swojej siostry Drop Shot Yukon Pro, dzieląc z nią kształt i materiał wykonania, ale z twardszą gumą, aby uzyskać jeszcze lepszą kontrolę i optymalny transfer energii.

Dzięki Cubicarbon 24k, włóknom LCP i chropowatej powierzchni 3D na głowicy rakiety, możesz cieszyć się wytrzymałym i wygodnym czuciem piłki bez utraty elastyczności.

Model przeznaczony dla graczy poszukujących produktu o wysokiej wytrzymałości i jakości.

 • Rama - Podwójna rurowa Carbono
 • Głowica - Cubicarbon + LCP + powierzchnia 3D
 • Rdzeń - Eva Soft High Density
 • Kształt - Łza
 • Waga - 350-370 g
 • Balans: Mid-High (Lekko na główkę)
 • Grubość - 38 mm
 • Przeznaczenie: Zaawansowani gracze.
 • Technologie: Twin Tubular System, LCP, Textrem Technology, EVA Pro, 3D Face, Hergo pro protector, Cork Cushion Grip, Smart Holes System, Silicone Grip Channel, Look

Twin Tubular System: Wszystkie rakiety z włókna węglowego są wykonane z podwójnych rurowych materiałów węglowych impregnowanych żywicami o maksymalnej trwałości, co zapewnia jednorodność we wszystkich obszarach i zapewnia większą sztywność, dzięki czemu nie traci się energii podczas uderzenia z powodu zniekształcenia ramy

LCP: Włókno to zapewnia dużą odporność na zużycie, uderzenia, skręcanie, wydłużenie i elastyczność, a także na wysokie temperatury. Zwiększa wytrzymałość rakiet do padla dwu- lub nawet trzykrotnie.

TEXTREM TECHNOLOGY: 24 000 bardzo drobnych włókien węglowych czyni rakietę wytrzymałą i elastyczną. Rakiety wykonane z tego materiału cieszą się doskonałą dokładnością w grze, dając graczowi ekstremalny kontakt z piłką.

EVA PRO: To pianka, która jest twardsza niż Eva Soft i bardziej miękka niż Eva Tech. Jej elastyczność zapewnia większą kontrolę doświadczonym graczom oraz lepsze czucie i moc piłki przy średniej i dużej prędkości piłki.

HERGO PRO PROTECTOR: Nylonowy ochraniacz naklejany na głowicę zwiększa wytrzymałość rakiety. Bardzo lekki i wymienialny. Chroni przed możliwymi uderzeniami w niskie piłki oraz uderzeniami w ścianę.

3D FACE: Tekstura 3D w kształcie rombu, zaprojektowana wyłącznie przez Drop Shot, aby zapewnić piłce większą rotację przy uderzeniach. Technologia specjalnie zaprojektowana dla agresywnych graczy.

CORK CUSHION GRIP: System antywibracyjny, który w połączeniu z innymi technologiami i systemami sprawia, że rakiety te są idealne dla graczy z przewlekłymi kontuzjami. Dzięki korkowi znajdującemu się w okolicach chwytu, wibracje nie docierają do dłoni gracza.

SMART HOLES SYSTEM : System rozprowadzania otworów o zakrzywionym, progresywnym kształcie, który zapewnia lepsze rozwinięcie sił mechanicznych w momencie uderzenia, pomagając nadać piłce większą rotację i poprawiając redukcję drgań.

SILICONE GRIP CHANNEL: Kanał w uchwycie rakiety, w który wkładany jest kawałek silikonu z superchłonną powłoką korkową, aby zredukować wibracje tylko w obszarze, w którym gracz trzyma rakietę. Rakiety Drop Shot z tą technologią pozwalają cieszyć się bezpieczniejszą i przyjemniejszą grą.

Specyfikacja techniczna Drop Shot Essence 2.0

Waga rakiety [g]: 350-370
Długość rakiety [mm]: 455
Kształt główki: łza - wszechstronność
Pokrowiec: pełny

Opinie o produkcieTen produkt nie ma jeszcze wystawionych oponii

2024-05-30 - to możesz być Ty!

Bądź pierwszym, który wystawi opinię o tym produkcie.

0
0
0
0
0

Negocjuj cenę

negotiateImg01

Inne od Drop Shot